FEW ABOUT ME

welcome

Mam na imię Emilia i kocham kosmetyki! Tak, jest to wyznanie kosmetykoholiczki… Po wielu wielu miesiącach. latach rozmyślania, w końcu postanowiłam zrealizować swoje małe marzenie  i założyć tego oto bloga. Chciałabym dzielić się z Wami tutaj swoimi pasjami oraz doświadczeniami. Główną tematyką będzie oczywiście świat kosmetyczny, choć zapewne na tym się nie skończy. Mam nadzieję, że Wasza motywacja będzie na tyle duża, że wystarczy mi sił i chęci również na poruszanie innych tematów nie tylko związanych ściśle z kosmetykami :)

Nadszedł również moment na rozwój w dziedzinie makijażu oraz stylizacji paznokci, o czym marzyłam od bardzo dawna, jednak mój przepełniony grafik innych obowiązków dotąd mi na to nie pozwalał. Moje prace możecie obejrzeć zarówno na blogu jak i na stronie na Facebooku.

 

shutterstock-226340443-32505b038,630,0,0,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook