Moja lista postanowień noworocznych

Capture

Koniec roku – czas na postanowienia na nadchodzący Nowy Rok 2016! Co planuję zmienić na lepsze? Jakie wyzwania sobie postawiłam na ten rok? Zapraszam do poczytania :)

Dla zdrowia:

Wrócić na siłownię/fitness – tak przyznaję… Nie byłam na fitnessie od sierpnia. Stało się tak z różnych względów, między innymi z braku czasu, który pochłonęły inne pożyteczne rzeczy jak i mniej pożyteczna… lenistwo. Od stycznia będę starała się wygonić lenia z tyłka i biorę się za siebie, by nie zaprzepaścić efektów mojej kilku miesięcznej diety. Szkoda by było… 

Picie 2 litrów wody dziennie – zabrałam się za to już jakiś czas temu i widzę niesamowitą różnicę w wyglądzie mojej skóry i w ogólnym samopoczuciu. Także kontynuacja w roku kolejnym :)

 

Przez miesiąc być wegetarianką. Tak, postanowione. Wiem, że nie mogłabym i nie dałabym rady definitywnie wyeliminować mięsa ze swojej diety, ale myślę, że przez 30 dni dam radę sobie odmówić. Podjęłam wyzwanie na Facebooku KLIK. Zostało ono zapoczątkowane przez organizację Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, którą wspieram od kilku lat. Serdecznie zapraszam również Was! :) Z wsparciem będzie o wiele łatwiej :)

Dla siebie:

 

Rozwój osobisty – Jak już większość z Was wie, rozwijam się w kwestii wizażu, aktualnie polegam na własnej wenie i na doświadczeniu zdobywanym latami jako samouk. W tym roku postanowiłam wybrać się na chociaż jedno profesjonalne szkolenie, by troszkę przyszlifować swoje zdolności :)

 

Utrzymanie minimalizmu – znów mowa o tym, blablabla… Wkręciłam się po prostu :) W tym roku pracowałam nad minimalizmem zarówno w szafie jak i w kosmetyczce. Mam nadzieję, że w grudniu 2016 z dumą powiem, że dałam radę w utrzymaniu tego pięknego stanu. Na moim blogu znajdziecie kilka wpisów na ten temat, dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się z nimi zapoznać zapraszam do zakładki LIFESTYLE.

 

Częstsze sięganie po książkę – będę więcej czytać, postanowione. Dlaczego? Tutaj znajdziecie 12 powodów dlaczego warto czytać książki :) KLIK

 

Nauczyć się fotografii – zapewne przyda mi się to w udoskonalaniu swojego portfolio. Już poczyniłam ku temu pewne kroki, ale od nowego roku chciałabym tak wiecie… nadal po amatorsku, ale bardziej na poważnie :)

 

Nauka angielskiego – kontynuacja. Ale w tym roku musi być MORE FLUENTLY – for sure!

 

Pozdrawiam

Emiliowe love

shutterstock-226340443-32505b038,630,0,0,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook