Lakiery hybrydowe Semilac ♥ Emiliowelove

SAM_4550

Dzisiejszy temat wpisu to moja „kolekcja” lakierów hybrydowych Semilac, z którymi nie rozstaje się od marca tego roku. Długo zastanawiałam się nad zakupem zestawu do domowego robienia hybryd i W OGÓLE nie żałuję tej decyzji – teraz nie jestem w stanie funkcjonować bez hybrydy na pazurkach :) Czy warto? Zapraszam na swój wpis, którym być może zdołam Was przekonać :) -> KLIK. Paznokcie dziewczyn reagują różnie na hybrydę, jednak moje (odpukać) dzięki nim stały się o wiele twardsze, mocniejsze i przede wszystkim nie łamią się. Na pewno duże znaczenie ma sposób w jaki je ściągamy z paznokci – według mnie najbezpieczniejsze rozwiązanie to patyczek drewniany. Tutaj przeczytacie w jaki sposób zdejmuję swoje hybrydy i jak je wykonać samodzielnie w domowym zaciszu KLIK. Mam zamiar trochę rozwinąć na swoim blogu temat hybryd, co jakiś czas zamieszczając posty na temat ciekawostek paznokciowych i zdobień, które świetnie się sprawdzają w połączeniu właśnie z lakierem hybrydowym. Przejdźmy jednak teraz do właściwego tematu dzisiejszego wpisu – jakie lakiery hybrydowe posiadam? Niestety nie mam porównania jak sprawują się lakiery z innych marek, gdyż od samego początku używam tylko produktów Semilac. Nie zawiodły mnie więc jak na razie nie mam zamiaru ich zdradzać, sprawują się wzorowo :) W moim posiadaniu znalazło się 9 lakierów kolorowych + baza i top. Oczywiście kolekcja nie była wydatkiem jednorazowym, dokupowałam lakiery sukcesywnie po 1, 2 sztuki zazwyczaj przy innych zakupach w drogeriach internetowych. Ich cena to 29zł za sztukę.

Na zdjęciach starałam się jak najlepiej odwzorować faktyczne kolory lakierów. Zawsze przed zakupem sprawdzam w grafice Google jaki jest ich realistyczny odcień, nie zawsze kolor zamieszczony przez Semilac jest zgodny z rzeczywistością :)

SAM_4548

SAM_4551

 

Pozdrawiam

Emiliowe love

shutterstock-226340443-32505b038,630,0,0,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook