Recenzja paznokciowych gadżetów – Seche Vite, Seche Restore

SAM_4145

Przedstawiam Wam dwa produkty, które według mnie powinna posiadać każda lakieromaniaczka :)

Zacznijmy może od kultowego top coat’u Seche Vite.

SAM_4146

Jak opisuje produkt sam producent?

„Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd”

Przetestowałam sama na sobie, że odpryskujący lakier na paznokciach to nie jest nic fajnego, tym bardziej, że jeśli ktoś nie oszczędza się w pracach domowych, doskonale wie o co mi chodzi…  Niezależnie również od rodzaju wykonywanej pracy, czy to jest praca fizyczna, czy biurowa, paznokcie są narażone na czynniki zewnętrzne i co za tym idzie, lakier na paznokciach nie utrzymuje się zbyt długo. Moim odkryciem jeszcze zanim zaczęłam nosić hybrydy został właśnie słynny Seche Vite. Sprawiał, że lakier utrzymywał się nawet do tygodnia, bez odprysków. Jedyne co zauważyłam, to ścierał się z końcówek paznokci, jednak nie było to aż tak zauważalne jak odpryski, więc dało radę wytrzymać. Nie jest tani, ale uważam, że wart swojej ceny i wystarcza na bardzo długo. Używając go każdorazowo przy malowaniu paznokci 1-2 razy w tygodniu starczał mi na ponad pół roku. Uwielbiałam go za to, że  paznokcie pięknie się po nim błyszczały, powiedziałabym nawet, że imitując paznokcie hybrydowe :) Jego jedyną wadą jest to, że dosyć szybko gęstnieje, ale… Możemy przywrócić mu drugie życie dzięki Seche Restore, który jest drugim bohaterem dzisiejszego wpisu :)

SAM_4147

Seche Restore sprawia, że możemy uratować swój ulubiony lakier, który zgęstniał już do tego stopnia, że nie da rady go używać. Dzięki kilku kropelkom tego produktu, dalej możemy cieszyć się się jego świeżością i nie musimy wyrzucać, bo stał się glutkiem.. Według mnie bardzo przydatna rzecz. Dzięki temu nie marnujemy produktu.

Obydwa produkty ważne są 36 miesiecy od daty otwarcia opakowania.

Ceny i składy:

Cena Seche Vite: w zależności od pojemności 6-7zł/3,6ml, ok 25-30zł/14ml

skład: Butyl Acetate, Toluene, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Butoxyethanol, Dimethicone, Benzophenone-1

Cena Seche Restore: 20zł/14ml

skład: Butyl Acetate, Toluene, Isopropyl Alcohol

 

Pozdrawiam

Emiliowelove

shutterstock-226340443-32505b038,630,0,0,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook