Pomadka z peelingiem Sylveco

SAM_3941

Przedstawiam Wam mojego przyjaciela ostatnich tygodni. Będzie zbawicielem dla dziewczyn borykających się z suchymi skórkami i będących miłośniczkami kolorowych pomadek, które wymagają idealnie wypielęgnowanych ust. Pomadka Sylveco jest produktem naturalnym, skład ma wręcz idealny, więc dla skladowych maniaków napewno będzie odpowiednia:

SAM_3943

SAM_3942

Pomadka idealnie wygładza usta i nawilża je. Forma sztyftu jest bardzo komfortowa i wygodna w użyciu. Dodatkowo ma słodki przyjemny smak, co nie ukrywając umila jej użytkowanie :) Kosztuje niewiele, a jest zbawienna, w szczególności przed nałożeniem matowej wysuszającej usta szminki. Jedyną wadą (można powiedzieć, że jednocześnie zaletą) produktu jest bardzo krótki termin przydatności – jest to jedynie 3 miesiące od daty otwarcia. Świadczy to o tym, że nie posiada w swoim składzie absolutnie żadnych konserwantów. Podejrzwam, że nie zdążę jej zużyć w tym czasie, ale po tych trzech miesiącach jestem skłonna wydać 10 zł na kolejną :) Naprawdę polecam i napewno wypróbuję inne kosmetyki z firmy Sylveco, wiele dobroci sie nasłuchałam na ich temat.

 

Pozdrawiam

Emiliowe love

shutterstock-226340443-32505b038,630,0,0,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook