Emulsja do ciała Isana z mocznikiem – recenzja

Dzień dobry w niedzielny poranek!

Lato za pasem, czas zadbać o nasze ciało. Chciałabym podzielić się z Wami moim nowym odkryciem, jakim jest balsam z Isany z zawartością 5,5% urea, czyli mocznika. Odkryłam go dosyć przypadkowo. Wybrałam się do Rossmana w celu kupienia balsamu do ciała, gdyż mój zbliżał się ku końcowi :) Kilka miesięcy temu zaczęłam się interesować dosyć intensywnie składami kosmetyków.. Przeglądałam półkę z produktami do nawilżania ciała dosłownie chyba z 15-20 minut szukając ideału mogącego spełnić moje oczekiwania i nie mającego przede wszystkim parafiny w składzie. Masła i balsamy, których używałam do tej pory posiadały wszystkie świństwa łącznie z parafiną, jednak namiętnie je kupowałam – kusił mnie głównie zapach. Jestem ogromną fanką wszelakiego typu zapachów, jednak teraz na pierwszym miejscu stawiam składniki, które zawiera dany kosmetyk, na boczny tor spychając wygląd opakowania, czy właśnie jego zapach.

Ku mojemu zdziwieniu idealnie mi przypasował produkt z rossmanowej firmy Isana, kosztujący jedynie ok 7zł.

SAM_3907

Skład ma niemalże idealny i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Inne drogie balsamy się chowają.

SAM_3908

Do tej pory używałam raczej maseł do ciała, które miały treściwą i gęstą konsystencję. Przy pierwszym użyciu emulsji Isana pomyślałam: „Rzadki, nie da rady z moją suchą skórą, w szczególnosci na nogach..”.  Zdziwiłam się bardzo, kiedy balsamowałam ciało po kąpieli następnego dnia, a ono nadal było nawilżone i tak naprawdę nie potrzebowało specjalnej pielęgnacji i dawki „wody”. Tak, czy inaczej traktuję używanie balsamu jako codzienny rytuał po wieczornej kąpieli, więc użyłam go i tym razem. Z dnia na dzień było już tylko coraz lepiej. Skóra była idealna, zero jakiejkolwiek suchości. Ten kosmetyk napewno na długo zagości w mojej kosmetyczce, polecam także i Wam. Kosztuje niewiele, a potrafi zdziałać cuda :)

Podsumowując – moja ocena:

działanie 5/5

konsystencja 4,5/5

zapach 3/5 (niezbyt przyjemny, ale bardzo slabo wyczuwalny)

wydajność 4,5/5

cena 5/5

Pozdrawiam

Emiliowe love

shutterstock-226340443-32505b038,630,0,0,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook